Не натискати!
Не натискати!
Наш Блог

Співпраця з рекламними агентствами, студіями, маркетинговими компаніями

Ми раді запропонувати вам взаємовигідну співпрацю. Ми готові до плідної спільної роботи, незалежно від того, займаєтеся ви виготовленням або розміщенням реклами, є відомим рекламним агентством повного циклу або колективом цілеспрямованих початківців.

З 2008 року наша студія займаємося розробкою сайтів і їх просуванням в пошукових системах. Крім того, одним з напрямків нашої діяльності є розробка фірмових стилів і логотипів. Хоча географічно наш офіс знаходиться в Чернівцях, ми співпрацюємо з клієнтами з інших регіонів України, а також з зарубіжними партнерами.

Наш дружній колектив, що складається з талановитих однодумців, готовий вирішувати найскладніші творчі завдання. Непросте замовлення — це відмінна можливість знайти оптимальне за ціною і якістю рішення. Свідченням тому є наше портфоліо, з яким ви можете ознайомитися на сайті.

Ми готові працювати з вами на індивідуальних умовах. Ми можемо здійснити, співробітництво як з субпідряду при вашому посередництві, так і прямий контакт з клієнтом. Величина партнерської комісійної винагороди обговорюється індивідуально в кожному конкретному випадку.

В результаті співпраці з нами ви і ваші клієнти завжди отримаєте:

  • Високу якість роботи;
  • Відповідальність і розумні терміни виконання;
  • Творчий підхід;
  • Своєчасні консультації фахівців.

Ми також готові до некомерційної участі в проектах, які нас зацікавлять.
З усіх питань співпраці звертайтеся — info@zetdesign.net
 

 +38 (050) 734-37-31

+38 (096) 379 67 01